Mitsubishi Heavy fotoMITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, LTD. – японська корпорація в яку входять багато індустріальних активів. Однак сама MHI входить в конгломерат Mitsubishi Group, разом з іншими гігантами – Mitsubishi Corporation і Mitsubishi UFJ Financial Group. Штаб-квартира – в Токіо.

В Україні Кондиціонери Mitsubishi Heavy купити можна у офіційного представника – компанії ДІМАТЕХ.

Детальніше познайомитися з історією MHI Ви чи зможете на сторінці “Вікіпедії”

Коротка Історія

Засновник компанії Ятаро Івасакі , почав свій бізнес з суднобудування в 1870 році – «Нагасакіський суднобудівний завод і машинобудівний завод»

У 1873 році компанія прийняла назву Mitsubishi. Перетворений фамільний герб і герб клану Тоса, судновласників і перших роботодавців, став символом Mitsubishi (буквально «Три діаманти»).Mitsubishi history Foto

Форма трилисника з пелюстками у вигляді рубінів означали відповідальність перед суспільством, чесність і відкритість для міжнародної співпраці.

У 1934 році з’явилася знайома нам назва – MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, LTD.

Дерево Історії

MHI History foto

Виробляє сьогодні

КондиционерыMITSUBISHI HEAVY

Кондиционеры MITSUBISHI HEAVY купити у ДІМАТЕХ Foto

Сертифікат MHI FotoПерший кондиціонер компанії був випущений в 1956 році – моноблок віконного типу. У 1970 році першими в Японії випускають настінну спліт-систему. У 1979 році розпочато випуск внутрішніх блоків касетного типу, що ознаменувало початок випуску промислових систем кондиціонування.

На сьогоднішній день розробкою і виробництвом систем кондиціонування та охолодження займається Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems, Ltd. посилання – 1 жовтня 2016 роки (штаб-квартирою в Токіо, Японія).

Кондиціонери Mitsubishi Heavy купити в Києві

Кондиціонери Mitsubishi Heavy можна купити в м.Києві та Україні різних типів:

і різних систем:

Вся продукція сертифікована і має гарантію від виробника – 36 місяців.

Переваги

Замовляйте у Нас

Сертифікат MHI Foto Ми офіційний представник MITSUBISHI HEAVY . Виконаємо монтаж і обслуговування придбаної у нас техніки в м.Києві. Всім клієнтам в інших областях України будуть запропоновані додаткові умови з логістики.

Для корпоративних, оптових і спеціалізованих компаній ми готові запропонувати підбір, розрахунок, вигідні умови і технічну підтримку.


ГОЛОВНА