Шановні клієнти компанії ДІМАТЕХ!

Кондиціонер GALACTICсерії UNICUM та INVERTER  Ви можете купити за СПЕЦІАЛЬНОЮ ціною у менеджерів нашої компанії ДІМАТЕХ – ОФІЦІЙНОГО представника ТМ GALACTIC –   ЗВОНІТЬ і ЗАМОВЛЯЙТЕ – ми Вас приємно здивуємо додатковими знижками!!!

Кондиціонер GALACTIC моделі серії UNICUM – це не інверторні настінні кондиціонери постійного виробництва. Моделі 2017 року відомого китайського виробника – корпорації Hisense. Відрізняється високою якістю і широкими функціональними можливостями властивими більш високому ціновому сегменту. Тихі та енергоефективні – клас «А». Працюють на озонобезпечному холодогенті R410A . Сертифіковані в Україні. На всю лінійку надається офіційна гарантія 36 місяців.

Кондиціонер GALACTIC – Особливості та переваги, наприклад модель GALACTIC GK09H-S/GC09H-S UNICUM :

Кондиціонер GALACTIC моделі серії INVERTER  тепловий насос відомого китайського виробника – корпорації Hisense. Новинка 2018 року. Сертифікований в Україні. Європейський дизайн і відмінна якість збірки. Має ряд функцій преміум сегменту залишаючись при цьому доступним за ціною. Тихий та енергоефективний. Працює на озонобезпечному холодоагенті R410A . Відмінний вибір для користувачів бажаючих отримати максимальне співвідношення ціна/якість плюс функціонал.

Кондиціонер GALACTIC – Особливості та переваги, наприклад модель GALACTIC GKZ09H-S/GCZ09H-S INVERTER:

УВАГА! Компанія ДІМАТЕХ – офіційний представник ТМ GALACTIC. Ми готові Вам запропонувати якісні та надійні кондиціонери серії Unicum та INVERTER за вигідною ціною. Свою СПЕЦІАЛЬНУ ціну Ви зможете отримати, звернувшись до нас! На сайті вказана базова роздрібна ціна!!! Ваша ціна буде надана при зверненні!!!