Кондиціонери Hisense серії SMART DC INVERTER EXPERT по АКЦІЙНИХ цінах!!!

Foto Hisense AS-07UR4SYDDK02W / AS-07UR4SYDDK02G

www.dimateh.com.ua HISENSE SMART EXPERT

Кондиціонери Hisense SMART DC INVERTER EXPERT- виберіть модель:

Побутовий інверторний кондиціонер настінного типу Hisense SMART DC INVERTER EXPERT – це сучасна модель 2018 року з елегантним дизайном і високою енергоефективністю – клас А. Сертифікований в Україні. Має ряд функцій преміум сегменту залишаючись при цьому доступним за ціною.

Кондиціонери Hisense серії SMART DC INVERTER EXPERTопис:

Корпус внутрішнього блоку кондиціонера Hisense виконаний з високоякісного пластику, оснащений MIRAGE -дисплеєм, розташованим на передній панелі. Функція I Feel (Я відчуваю) дозволяє контролювати температуру безпосередньо поруч з користувачем. У пульті дистанційного керування встановлений температурний датчик, який контролює температуру на необхідному рівні. Низький рівень шуму внутрішнього блоку на мінімальній швидкості складає всього 24 дБ (А). Рівень шуму зовнішнього блоку так само істотно знижений, завдяки подвійній шумоізоляції компресора.

Комплексна система очищення повітря включає в себе пиловий фільтр, оновлений фільтр високого класу очищення ULTRA Hi Density фільтр, який видаляє понад 90% пилу та інших частинок з повітря в приміщенні, активний карбоновий фільтр та іонізатор, який ефективно покращує якість повітря і насичує його корисними для здоров’я негативно зарядженими іонами.

Кондиціонери Hisense серії SMART DC INVERTER EXPERT переваги:

УВАГА! Компанія ДІМАТЕХ – офіційний представник ТМ Hisense. Ми готові Вам запропонувати якісні та надійні кондиціонери Hisense SMART DC INVERTER EXPERT по вигідною ціною. Свою СПЕЦІАЛЬНУ ціну Ви зможете отримати, звернувшись до нас! т. 067-407-93-94, 050-615-52-56, 044-23-24-413.