Кондиціонери Hisense моделі APPLE PIE SUPER DC INVERTER та EXPERT DC INVERTER в Києві!

Кондиціонери Hisense призначені для широкого кола споживачів. У лінійці побутових кондиціонерів компанія Hisense пропонує широкий асортимент спліт-систем для установки в житлових приміщеннях, як традиційних – on / off кондиціонерів (серії Eco Classic A, NEO Classic A і NEO Premium Classic A), так і кондиціонерів інверторного типу (серії Smart DC Inverter, Premium Design DC Inverter, Premium Slim Design DC Inverter). Для приміщень більшої площі корпорація Hisense пропонує спліт-систему підвищеної потужності STRONG Neo Premium Classic A, яка має оригінальний дизайн внутрішнього блоку, що запам’ятовується, і зможе прикрасити будь-який інтер’єр. Також системи кондиціонування Hisense включають мульти спліт-системи, напівпромислові кондиціонери і VRF-системи.

Foto Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co., Ltd. 1

www.dimateh.com.ua Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co., Ltd. 1

Кондиціонери Hisense – історія шляху:

Компанія HISENSE розпочала свій шлях в 1969 році, і в наступному році їй виповниться 45 років. До ювілею група компаній підійшла з річним оборотом в 12,8 мільярдів доларів США і штатом більше ніж в 75 000 співробітників. Головний офіс групи знаходиться в Циндао (КНР), а заводи розташовані не тільки в Китаї, але і по всьому світу. В асортимент HISENSE обладнання, що випускається, входять телевізори, кондиціонери, холодильники, пральні машини та мобільні телефони. На сьогоднішній день бренд HISENSE – №1 на ринку LCD телевізорів за останні 9 років та одна з найбільш шанованих компаній в КНР.

Hisense єдина корпорація, що двічі отримала премію уряду Китаю «China Quality Award». Ця нагорода – свідчення визнання найвищого рівня якості продукції. На сьогоднішній день товари під брендом HISENSE – синонім якості і надійності для споживача.

Компанія приступила до роботи в області систем кондиціонування в 1988 році, і вже в 1997 році випустила на ринок перший китайський кондиціонер з інверторним керуванням.

З 2010 року співпрацює з компанією Ryosan Company (Японія) і Digi Power technology (Гонконг) зі створення нової лабораторії для спільних досліджень технологій інверторного керування. Зусилля лабораторії спрямовані на створення високопродуктивних контролерів для кондиціонерів високої потужності, моделювання оптимальних параметрів роботи компресорів, розробку інтегрованих систем керування.

 

На сьогоднішній день у компанії HISENSE в Китаї 4 великих заводи з виробництва систем кондиціонування, на території більше 1 000 000 м 2 , з більш ніж 8 000 співробітниками, і з виробництвом більш ніж понад 10 мільйонів кондиціонерів в рік .

Hisense Foto Guangdong

www.dimateh.com.ua

Кондиціонери Hisense – виробництво спліт-систем:

У грудні 2014 року в Китаї, м Цзянминь була відкрита нова фабрика з виробництва спліт-систем HISENSE.

Фабрика знаходиться на території Індустріального парку Hisense
Hisense (Guangdong) air conditioner ltd.

Виробництво

Склад:

Логістика

Відвантаження

Готові товари доставляються на склад по підземному тунелю по конвеєрній лінії, що дозволяє зробити відвантаження швидким і безперебійним.
На складі використовується програма обліку та автоматизації WMS.

Foto Hisense (Shondong) Air-conditioning Co., Ltd.

www.dimateh.com.ua Hisense (Shondong) Air-conditioning Co., Ltd.

Кондиціонери Hisense – виробництво напівпромислових спліт-систем Hisense (Shondong) Air-conditioning Co., Ltd.

Foto Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co., Ltd. 2

www.dimateh.com.ua Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co., Ltd. 2

Кондиціонери Hisense – виробництво VRF-систем:

Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning Systems Co., Ltd.

На сьогоднішній день компанія Hisense має повний цикл виробництва і контролю якості блоків керування інверторних систем, виробляючи всі необхідні компоненти самостійно і володіючи величезним переліком патентів в цій області.

За роки розвитку продукція HISENSE стала асоціюватися з продукцією високої якості і новітніх технологій – кондиціонери HISENSE по праву вважаються одними з кращих в світі.

УВАГА! Компанія ДІМАТЕХ – офіційний представник ТМ Hisense. Ми готові Вам запропонувати якісні та надійні кондиціонери Hisense за вигідною ціною. Свою ціну Ви зможете отримати, звернувшись до нас за тел: 044-23-24-413, 067-407-93-94, 050-615-52-56 !!!