Мультисплит-система Hisense Free Match DC інвертор  

Мультиспліт-система Hisense Free Match DC – це інверторна система кліматичного обладнання, що складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх, кількість яких може варіюватися. Установка спліт-систем дозволяє значно скоротити енергоспоживання кліматичної системи, в порівнянні зі споживанням енергії індивідуальних спліт-систем для кожного з приміщень.

При виборі мультиспліт-системи велике значення має наявність місця під зовнішній блок – потрібно всього одне місце, та інші архітектурні та будівельні вимоги до будівлі, вимоги до рівня шуму і просто – рішення Ваших дорогих сусідів.

Індивідуальне керування кожним внутрішнім блоком

Інверторна технологія керування компресором, яка використовується в зовнішніх блоках мульти спліт-систем Hisense Free Match DC Inverter, в поєднанні з електронною системою розподілу холодоагенту до різних внутрішніх блоках дозволять точно підтримувати індивідуальні температурні налаштування в різних приміщеннях. Це дає найвищий рівень комфорту в поєднанні з максимальною енергоефективністю.

Принцип нерівномірної роботи

Так як теплове навантаження в різних приміщеннях нерівномірне протягом дня, це дозволяє підключати до зовнішнього блоку внутрішні блоки сумарною потужністю більшою, ніж номінальна потужність зовнішнього блоку. Завдяки цьому відбувається додаткова економія на розмірах зовнішнього блоку і підвищується енергоефективність системи.

Кращий зовнішній вигляд

Використання мульти спліт-систем Hisense Free Match DC Inverter дозволяє значно поліпшити вигляд будівель зовні, так як замість 4-х зовнішніх блоків буде встановлено всього 1.

Найширший вибір внутрішніх блоків

Крім більшої гнучкості у використанні, мультіспліт-системи Hisense Free Match DC Inverter дають споживачеві ще й найширший вибір типів внутрішніх блоків. Це 3 різних дизайни настінних блоків, касетні внутрішні блоки, канальні внутрішні блоки і підлогово-стельові внутрішні блоки. Такий вибір внутрішніх блоків дозволяє підібрати для кожного приміщення внутрішній блок не тільки відповідний необхідній потужності, а і такий, що максимально вписується в інтер’єр приміщення. <

  На ринок України компанія Hisense вийде з мультиспліт-системами в кінці серпня 2018 року , але замовлення ви можете розміщувати вже зараз – ми обов’язково зв’яжемося з Вами по прибуттю обладнання!

На сьогоднішній день ми раді запропонувати Вам інверторні спліт-системи ТМ Hisense – дивитися ТУТ !

УВАГА! Компанія ДІМАТЕХ – офіційний представник ТМ Hisense. Ми готові Вам запропонувати якісні та надійні кондиціонери Hisense APPLE PIE SUPER DC INVERTER за вигідною ціною. Свою СПЕЦІАЛЬНУ ціну Ви зможете отримати, звернувшись до нас!

  067-407-93-94, 050-407-93-94, 044-23-24-413