Торговим і монтажним організаціям! Корпоративним клієнтам!

Хто Ми

Компанія ДІМАТЕХ офіційний представник компаній постачальників кліматичної техніки в Україні з 2004 року. Основний напрямок нашої роботи – це корпоративні та оптові продажі в м.Києві та Україні. Ми пропонуємо торговим і монтажним організаціям кондиціонери, кліматичні системи і додаткове обладнання за спеціальними цінами, технічний супровід, юридичний супровід та логістику.

Компанія ДІМАТЕХ працює зі складу в м.Києві. Для наших партнерів в інших областях України ми зробимо доставку логістичними компаніями САТ , ДЕЛІВЕРІ або НОВА ПОШТА . Вартість і витрати на відправку ми компенсуємо.

Наші основні бренди

MITSUBISHI HEAVY , MITSUBISHI ELECTRIC , FUJITSU , HISENSE , GALACTIC , LESSAR , SINCLAIR , CLINT та інші ТМ . Побутові, напівпромислові і промислові VRF системи. Теплові насоси та ККБ. Теплові завіси і теплові гармати. Додатково у нас є вентиляційна техніка та приладдя SYSTEMAIR , FRICO , SALDA , REMAK , а також спеціалізований інструмент і сервісне обладнання для монтажних і сервісних бригад.

СТАТИ ПАРТНЕРОМ ДІМАТЕХ Foto

Працюйте з Нами і заробляйте

ДІМАТЕХ пропонує торговим і монтажним організаціям, як дрібні поодинокі партії на постійній основі співпраці, так і великі партії. Корпоративним клієнтам надаються спеціальні знижки і програми лояльності. Ми забезпечуємо якісний і швидкий підбір, широкий асортимент, зручну оплату, відвантаження або доставку, технічний супровід і сервісне обслуговування.

Телефонуйте вже зараз – ми раді запропонувати Вам вигідні умови!

067-407-93-94 або 050-407-93-94

Ви можете залишити заявку і ми зв’яжемось з Вами, дякуємо!

    Перейдіть до ознайомлення з нашою продукцією та пропонованими брендами:


    ГОЛОВНА