2018 Додаток до декларація про відповідність_Hisense Foto

www.www.dimateh.com.ua

2018 Декларація про відповідність_Hisense Foto

www.www.dimateh.com.ua

Кондиціонери Hisense мають сертифікати якості і декларації відповідності

Кондиціонери Hisense характеризуються високою якістю, що підтверджується безліччю сертифікатів і масою позитивних відгуків. Кондиціонери Hisense – широка лінійка товарів для споживачів з різними запитами, побажаннями та фінансовими можливостями. В Україні продукція компанії представлена ​​під ТМ Galactic і власне Hisense. Корпорацією розробляються і виготовляються спліт-системи для житлових приміщень – як кондиціонери on-off класичного типу, так і інверторні моделі. У Вас є необхідність забезпечувати кондиціювання великих приміщень, наприклад, виробничих? Ми запропонуємо Вам гідне рішення – найпотужніші спліт-системи.

Всі кондиціонери оснащуються комплектуючими чудової якості і виготовляються з кращих матеріалів. В процесі виробництва та збирання, корпорація притримується схвалених промислових стандартів і здійснює суворий контроль на кожному етапі створення кондиціонерів.

www.www.dimateh.com.ua

www.www.dimateh.com.ua

www.www.dimateh.com.ua

Щоб отримати високонадійні, енергоефективні та довговічні кондиціонери, неухильно дотримуються всі сучасні вимоги до виготовлення таких апаратів.

Безсумнівно, кондиціонери Hisense – це якісна та ефективна техніка, яка варта уваги найвимогливіших користувачів.

 

 

 

Кондиціонери HISENSE – тут! Натискай!  и Galactic настенные –  тут! Натискай! и напівпромислові Galactic – Натискай! 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ! ЗАВЖДИ РАДІ!

067-407-93-94 ,  050-615-52-56 , 044-23-24-413